Helista Meile! +372 6511300|info@baltiteh.ee

Hyundai uued masinad

/Hyundai uued masinad
Hyundai uued masinad2017-04-02T22:59:08+00:00

Hyundai ehitusmasinad

 

Hyundai Heavy Industries on ülemaailmselt tuntud Korea ettevõte, mis asutati aastal 1972. Ettevõte on suurim laevatootja maailmas ning on samuti kuulus oma sõiduauto brändide Hyundai ja Kia poolest. Ehitusmasinate suund sai alguse 1985. aastal rasketööstuse divisjoni ühe osakonnana, kuid 1987. aastal muutus juba eraldiseisvaks divisjoniks.

Hyundai ehitusmasinate divisjon on esindatud kõikidel kontinentidel – 460 edasimüüjat kokku 100 riigis. Aastas ehitatakse Hyundai tehastes umbes 36 000 masinat. Hyundail on üle maailma ehitusmasinate müügis märkimisväärne turuosa. Hyundai kaubamärk on ehitusmasinate sektoris üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid ning nii ehitusmasinate kui kahveltõstukite suunal on Hyundai tõusuteel.

Hyundai masinaid kasutavad:

Aspen Grupp, Bygg&Maskin, Eesti Energia, Eltel Networks, Empower, Fertum Holding, Kaurits, Multivara Transport, Paldiski sadam, Tallinna Vesi, Transiidikeskus, Vändra MP, Valmap Grupp

Miks Hyundai on parim?

  • töökindlad masinad – Hyundai töökindlust iseloomustab kõige paremini meie pikaajaline koostöö klientidega, kes kasutavad Hyundai erinevate põlvkondade mudeleid juba aastakümneid.  Hyundai töökindluses veendunud ettevõtete hulka kuuluvad näiteks: Bygg & Maskin, Lihula Maaparandus, Mantrum, Multivara Transport, Paldiski Sadam, Tallinna Teed, Transiidikeskus ja mitmed teised.
  • kaasaegsed ja innovatiivsed masinad – Hyundai ehitusmasinad on loodud arvestades operaatori maksimaalset mugavust, masinate kvaliteeti ja produktiivsust. Hyundai on loonud ehitusmasinate standardis uue tasandi, pakkudes pidevaid uuendusi, kõrget kvaliteeti ning head hinda.  Masinate mahukas kabiinis on väga hea nähtavus igas suunas, lisaks madal müratase ning metallkonstruktsioon on tugevdatud tagamaks operaatori turvalisuse. Kabiinist leiab ka rohkelt mugavusvarustust: mobiili hands free ja USB laadija, topsihoidjad ja tuhatoos, Raadio/MP3 mängija puldiga ja AUX sisendiga, istmesoojendus ja mitmed panipaigad. Hyundai 9. seeria masinad on varustatud kliimaseadmega!
  • Kõige mugavam pardakompuuter – mugav ja lihtsa menüüga pardaarvuti, mille abil saab seadistada masina erinevaid funktsioone, operaator saab salvestada personaalsed seaded ning iga kord kui tööle asub, aktiveerib need.  Samuti on pardaarvutis nähtav info masina seisukorra ja hoolduste kohta.
  • Hi-mate positsioneerimis- ja diagnostikasüsteem – selle süsteemi abil on teil põhjalik ülevaade oma masinast: asukohainfo, masina tööpäeva raport, rikkeinfo ja alarm reaalajas, varguse ennetussüsteem, masina hoolduse ülevaade, kütusesäästlikkuse haldus. Spetsiaalses online süsteemis saab jälgida masina liikumist, masinale saab ümber seada virtuaalse piide, millest väljumise korral saab süsteemi kasutaja häireteate. Detailses masina tööpäevaraportis on näha masina töötunnid, mototunnid, kütuse jääk, töötunnid sisselülitatud ja välja lülitatud mootoriga ning masina asukoht kuvatuna digitaalsel kaardil. Hyundai  frontaallaaduritel, roomik- ja ratasekskavaatoritel on Hi-mate standardvarustuses!
  • garantii 2 aastat või 3000 mototundi – kõikidel Hyundai ehitusmasinatel on tehasepoolne garantii 2 aastat või 3000 mototundi
  • soodne ostuhind – Hyundai ehitusmasinate üheks oluliseks konkurentsieeliseks on soodne ostuhind. Reeglina soodne ostuhind on puhas rahaline võit ja jätab teile võimaluse investeerida vabad summad mujale ning kindlustada seega ka oma positsiooni turul.
  • varuosade tarneaeg keskmiselt 24 tundi – pakume Eesti kiireimat Hyundai varuosade tarneteenust. Tellides Hyundai varuosa enne kella 16.00, saate reeglina selle kätte juba järgmisel päeval kell 10.00.
  • Hyundai sertifitseeritud mehaanikud – nii garantii ajal kui peale seda hoolitseb Hyundai masinate eest Balti Tehnika Service sertifitseeritud hooldemeeskond. Meie mehaanikute käsutuses on täisvarustuses hooldusbussid, millega teenindatakse kliente üle Eesti. Kõik mehaanikud on läbinud spetsiaalse Hyundai ehitusmasinate koolituse ning omavad ka vastavat Hyundai Heavy Industries Europe N.V. sertifikaati.
  • pikendatud garantii võimalus kuni 5 aastat või 8000 mototundi – tehase standardgarantiid 2 aastat või 3000 mototundi on võimalik pikendada kuni 5 aasta või 8000 mototunnini. See välistab lisakulutused pikaks perioodiks!

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.