Uue A-seeria sünd: rohkem kui lihtsalt V-taseme nõuetele vastav

Uue A-seeria sünd: rohkem kui lihtsalt V-taseme nõuetele vastav

Uudised Kuupäev: 2019-04-10


A-seeria tähstab masinaid, mis vastavad Euroopa V-taseme emissiooni nõuetele  ja hõlmavad kogu Hyundai Euroopa ehitusmasinate tootevalikut: mini- ja keskmise suurusega ekskavaatorid, rasketehnika ja frontaallaadurid. Hyundai on viinud tootearenduse tasemele, mis ületab tunduvalt turunõuded. 

Uue A-seeria esmatutvustus oli Münchenis peetud Bauma messil, kus Hyundai tõi esimese valiku masnaid huviliste ette. Hyundai pole mitte ainult otsustanud täita Euroopa kohustuslikke nõudeid, vaid minna palju kaugemale, et pakkuda oma laiale kasutajaskonnale masinaid maksimaalse jõudluse ja  suurema produktiivsusega, samuti lisades olulisi ohutusega seotud omadusi, parandada tööaja haldamist ja tööiga, säilitades samal ajal operaatori töömugavuse - lühidalt:  uue A-seeria sünd!

Bauma 2019: esmapilk Hyundai A-seeria HX ekskavaatoritele

Bauma 2019 messil esitleti esimesi mudeleid uhiuutest A-seeria ekskavaatoritest. 22-tonnine HX220A ja 30-tonnine HX300A L sillutasid teed oma väiksematele ja suurematele perekonnaliikmetele. Ülejäänud mudelid saabuvad jägneva kahe aasta jooksul vastavalt paika pandud ajakavale.

Peamised teemad nagu kütusekulu, tootlikkus, ohutus, mugavus, paranenud tööiga ja detailne masinahaldus on võitmeküsimused. A-seeria ekskavaatorites on kasutusele võetud mitmeid uusi tehnoloogiaid. Neid uuendusi esitleti Bauma 2019 messil, viidates, et uus seeria on palju enamat kui mootorite uuendus. 

A-seeria HX ekskavaatorite tehnoloogia uuendused

HX220A L sisaldab mõningaid Hyundai uutest tehnoloogiastest, muuhulgas: 

 • EPFC (Electric Positive Flow Control)  - parandab kütuseefektiivsust ja juhitavust ekskavaatorite voo vähendamise meetodi abil.
 • Auto Safety Lock ennetab ekskavaatori tahtmatut käivitamist/kasutamist, et parandada ohutust. 
 • Eco guidance näitab ebatõhusat tööolekut, et vältida kütusekulu ebakorrektsete töötamisviiside tõttu masinaklastris.
 • MG/MC (Machine Guidance / Machine Control). Näitab tööstaatust ja automaatselt kontrollib lisaseadet, et juhti aidata.  MG kuvab kopa asendit määratud tööpinna punkti suhtes. MC kontrollib automaatselt koppa ja sellel on automaatne seiskamiskontroll: üles-, alla-, edasi- ja salongikaitse.
 •  HX300A L mudelil on samuti Auto safety Lock funktsioon, Eco guidance ja MG/MC. Vookotrolli jaoks on sellel mudelil erinev süsteem nimega EPIC.
 • EPIC (Electric Pump Independent Control). See energiat säästev tehnoloogia vähendab pumbavoo taset tasandamise ja laadimise ajal kontrollides pumba survet individuaalselt 
A-seeria HX ekskavaatori hoolduse uuendused

Kõikidel A-seeria ekskavaatoritel on mitmeid uusi hooldust puudutavad uudendusi, mida on arendatud ja testitud eesmärgiga pikendada masina tööiga ja vähendada masina seisakutest põhjustatud ebavajalikku ajakulu.  

 • ECD (Engine Connected Diagnostics) toetab müügijärgse hoolduse mehaanikuid diagnostika raportitega (e-mail, mobiil, äpp või HiMATE, HCE oma telemaatiline süsteem) mootori jõudlusest. Selle tulemuseks on täiustatud mootori veakoodi jälgimine ja see tagab, et mehaanikud jõuavad aegsasti vajalike tööriistadega kohale ja parandavad vea ühe väljakutsega. 
 • MCD (Machine Connected Diagnostics) aitab lihtsalt koguda ja analüüsida erinevat infot masina jõudlusest vastavalt veale HiMATE´is. Selle tulemuseks on pikenev tööiga. 
 • FOTA (Firmware Over The Air) võimadab tarkvarauuendusi  MCU (Machine Control Unit) ja RMCU (Remote Machine Control Unit) rakendustele alati, kui tarkvara uuendus on saadaval HiMATE´is. Masina käivitamisel saab operaator teate, et ta peab installeerima tarkvarauuendused MCU ja RMCU rakendustele. Kui operaator on instaleerimise lõpetanud, saab edasimüüja administraator selle kohta kinnituse. 
 • HCE-DT on Hyundai offline diagnostika, mis pakub tõrkeotsinguteavet HiMATE´i kasutaja autentimise abil.
 • Kuuraport (koostatud HiMATE´i poolt) – HiMATE´i poolt koostatud raport võimaldab paremat masinahaldust, saates igakuiselt e-postiga aruandeid, mis sisaldavad kokkuvõtet tegevusest ja kütusekulu analüüsi.  

Heitgaaside kõik ühes järeltöötlus

A-seeria V-taseme heitgaaside järeltöötlus põhineb kõik ühes lahendusele, mis tähendab ainulaadset heitgaasi summutit, mis ühendab diislikütuse katalüsaatori (DOC), DEF-injektori (SCR) ja diislikütuse tahkete osakeste filtri (DPF). Heitgaasi ringlussevõtja (EGR) on eemaldatud ja asendatud kaugemale arendatud tehnoloogiatega. Selle tulemuseks on lihtne kuid võimas ja keskkonnasõbralik lahendus suurema usaldusväärsuse ja lihtsa hooldusega ja mis peamine, madalamate kütuse-  ja tegevuskuludega.  


Bauma 2019: Esmapilk Hyundai A-seeria HL frontaallaaduritele

Arvestades jätkuvalt suurt nõudlust suurte frontaallaadurite järele Euroopa turul on Hyundai valmis esitlema uusi A-seeria frontaallaadureid,  mis katavad väga erinevate kliendisegmentide vajadused. Hyundai uue A-seeria frontaallaadurite tootegrupi avas Bauma 2019 messil 19-tonnine HL960A maailma esmaesitlusega. Cummins QSB6.7 V-taseme mootoriga ja 225 hobujõuga mudel, nagu ka kõik ülejäänud Hyundai A-seeria frontaallaadurid, on juba saadaval või peagi saadaval klientidele. Uue Hyundai A-seeria frontaallaadurid pakuvad laia valikut uusi omadusi ja funktsioone. Hyundai esitleb uhuksega hulka tehnoloogilisi uuendusi, mis on otselselt seotud madalama kütusekulu, suurema ohtususe, pikema tööea ja parema masinahaldusega.


Uue Hyundai A-seeria HL frontaallaadurite tehnoloogia ja hoolduse uuendused

 IWM madalama kütusekulu jaoks

Intelligentne töörežiim (IWM) optimeerib mootori jõudlust, et suurendada mootori pöördemomenti madalamal pöörlemiskiirusel. See annab kütusesäästlikkusele uue tähenduse, samas optimeerides mootori jõudu ja parandades mootori reageerimisaega. 


Operaatori mugavus ja turvalisus on peamised

Avaras kabiinis on elektro-hüdrauliline juhtkang frontaallaaduri kõikide funktsioonide mugavaks juhtimiseks. Lisavarutsusena võib masin olla varustatud veel teise täiustatud roolihoovaga, mis võimaldab masinat juhtida juhtkangiga - see funktsioon on paljude operaatorite poolt küsitud. 


Kaugjuhtimispuldiga avatav uks

Operaatori mugavust ja turvalisust silmas pidades on Hyundai arendanud kaugjuhitava ukse avamise süsteemi. See võimaldab operaatoril avada kabiini uks juba enne masinani jõudmist, vähendades sellega riske, mis kaasnevad ukse avamisega masina astmetel seistes. 


Radar & Sekundaarne Monitor

Hyundai A-seeria frontaallaaduritel on tahavaatekaamera standardvarustuses. Veelgi ohutumaks opereerimseks objektil on lisavarustusena saadaval 4-kaamera süsteem.  Kõrgtehnoloogilne  AAVM (Advanced Around View Monitoring) süsteem on kombinatsioon AVM´ist, mis tagab nähtavuse kõigis suundades 9 vaatega, kaasaarvatud 3D vaade linnulennult ning IMOD´ist, mis on intelligentne liikuvate objektide tuvastaja. Lisaks pakub Hyundai tagurdamise radarsüsteemi sarnaselt sõiduautodele, võimaldades tuvastada takistusi nii päevavalges kui ööpimeduses. Kõik need turvalisusega seotud arendused teevad Hyundai A-seeria frontaalaaduritest ühed turvalisemad omas valdkonnas.  


Suurema mitmekülgsuse tagamiseks pakub Hyundai osasid oma frontaallaadurite mudelitest laiendatud raamiga ning “Toolmaster” versioon pakub täpseid paralleelseid tõstejõude klientidele, kes töötavad põllumajanduse, taaskasutuse, jäätmekäitluse, metsanduse või tööstuse alal.  


Sildid: