Hyundail on valminud uus HX130 LCR roomikekskavaator

Hyundail on valminud uus HX130 LCR roomikekskavaator

Uudised Kuupäev: 2018-12-07

Hyundai ehitusmasinate HX-seeria pere sai täiendust kolmada lühisabaga ekskavaatori näol, milleks on HX130 LCR mudel. 13-tonnine masin on saadaval ka teise standardi konfiguratsiooniga HX130 LCRD, mis sisaldab buldoosertera. Uus masin on 15. HX-seeria eksavaatorite mudel. HX130 LCR täidab olulise tühimiku Hyundai eksavaatorite tootevalikus. Turu nõudlus selle kaaluklassi järele kasvab, eriti kompaktsete masinate järele, mis lisavad mitmekülgsust kitsal alal või ruumides töötamisel. 

Jõud ja jõudlus

HX130 LCR ekskavaator on varustatud 73.6 hj (55kW) Perkins 854F Tier 4/Final Stage  IIIB nõuetele vastava diiselmootoriga. Mis puutub mootori ja hüdraulikasüsteemi jõudlusesse ja tootlikkusse, siis HX130 LCR on võitmatu. Mootor, mis on varustatud diislikütuse tahkete osakeste filtriga (DPF), tagab optimaalse võimsuse ja kütusesäästlikkuse, ilma et oleks vaja SCR-i. Seega kasutajatel pole vaja AdBlue´ga vaeva näha.

LCR standardmudeli mass on 12700 kg ja LCRD´l 13560 kg. Maksimaalne kaevesügavus on 5570 mm, maksimaalne kaeveulatus 8220 mm ja kopa kaevejõud 10369 kgf. HX130 LCR ekskavaatori standardkopa maht on  0.59 m³ ja laius 1030 mm.

Hyundai sõnul on HX130 LCR eksavaator kombinatsioon jõust, jõudlusest, mugavusest, kasitatavusest ning külluslikest turvalisuselementidest. Ja nagu kõikide Hyundai masinate puhul, on ka HX130 LCR varustatud rohkete kõrgtehnoloogiliste lahendustega. Näiteks on masina standardvarustuses 8-tollise (20.3 cm) diagonaaliga interaktiivne, reguleeritav puuteekraaniga monitor juhikabiinis. 

Kaheosaline nool töötamiseks piiratud oludes

See kaheosaline poomi versioon võimaldab ekskavaatoril töötada suurema jõuga, säilitades samal ajal vähendatud esipöörde võimalused. See on varustatud noole liigendiga, mis on paigaldatud standardnoole alumisele küljele;  lahendus, mis tagab tõhusa kaitse mustuse ja kahjustuste eest. Seda funktsiooni küsivvad tihti Euroopa ettevõtted, kes töötavad valdkondades nagu teedeehitus, kommunaalteenused ja linnakeskkond, kus nad tegutsevad väga piiratud tingimustes.

Valdkonna parim nähtavus - fookus turvalisusele

AAVM (All-Around View Monitoring) on Hyundai eksklusiivne lahendus monitoril - lisavarustusena saadaval olev süsteem pakub 360°-virtuaalset vaadet objektile. AAVM´s sisaldub ka IMOD (Intelligent Moving Object Detection) - süsteem, mis tuvastab ja hoitaba operaatorit objektide eest 5 meetri raadiuses masinast. AAVM süsteem aitab teha Hyundai HX-seeria ekskavaatoritest ühed ohutuimalt opereeritavad masinad. 

Tõhusam kütusekulu, täiustatud hüdraulika 

Uusimad mootoritehnoloogiad, tõhusam vertikaalselt paigutatud jahutuslahendus, tõhus elektrooniline ventilaatori sidur ja hüdrauliliste süsteemide uuendused HX-seeria ekskavaatoritel tagavad kuni 9% suurema kütusesäästlikkuse võrreldes eelmise mudelitega.

Täiustatud hüdraulikasüsteem sisaldab uuenduslikku Boom Float režiimi, mis võimaldab paremat liigitamise kontrolli, Fine Swing-režiim tagab parema koormuse reguleerimise pööramisel ja kuni 13% kiiremini kui eelmistel mudelitel.

HX130 LCR mudelil on ka IPC (Intelligent Power Control) - arvutipõhine jõuoptimeerimine vastavalt koormusele ja ja Eco Breaker režiim, mis võimaldab valida pumba voolu ja parandada kütusekulu töötades Hyundai hüdrauliliste kaitselülitite ja paljude teiste lisaseadmetega. Kiiremate tsüklite ja suurema võimsuse kombinatsioon toob kaasa tootlikkuse tõusu kuni 5 protsenti.
Hooluse uuendused hõlmavad maapinnalt juurdepääsu kütusefiltrile ja mugavat juurdepääsu kabiini õhufiltrile väljspoolt.

Nagu ka teiste HX-seeria ekskavaatorite puhul, mõlemad Hyundai HX130 LCR konfiguratsioonid on kaitstud Hyundai valdkonna juhtiva kaheaastase 3000-tunnise garantiiga. Hyundai lisab ka 5-aastase tasuta Hi-mate kaugjuhtimissüsteemi kastusõiguse, mis pakub erinevaid kaugseire- ja diagnostikalahendusi.


Sildid: